TOP 10 na červenec

SONPísničku- přihlaš se =)
KOMENTÁŘE OD SB PIŠTE JE JEN SEM!!!!!

REKLAMY POKUD TO BUDE JINDE, BUDU SE ZLOBIT!


Duben 2007

Ajaj

26. dubna 2007 v 9:44 | Kik@
Tak to je teda humus.Přečtěte si to,nasral mě,ale......je to vlastně jeho věc s kým spí a co dělá.
Reden ( Hovor)
Tom: Tohle je příběh o mě- o sexu s fanynkou.. Mohli jste si to přečíst v minulym BRAVU.. Další den jsem to klukům vůbec nechtěl říct, ale dostali to ze mě.. Ostatním to může připadat¨jako vyučování z biologie.. Ale pro nás je tahle písnička hodně emotivní, když vyprávím co se vlastně stalo..

Služka2(3.část)

26. dubna 2007 v 9:11 | kykolka
,,Dobrou segra." ,,Dobrou brácha." řeknu a dám mu pusu. ,,Dobrou." řeknou holky.Odpoví jim stejně jdu za Tomem.Když příjdeme do jeho pokoje,deme si hned lehnout. ,,Sem fakt strašně unavený." řekne Tom a začne mě líbat. ,,Ty seš unavený,ale na líbání ne??" ,,Jdu zhasnout." Jde zhasnout a pak se dobelhá k posteli a lehne si.Obejmu ho a on mě zase políbí.
RÁNO
Probudím se a Tom nikde.Chci vstát,ale najednou se otevřou dveře a tam stojí Tom i se snídaní. ,,No teda.Snídaně do postele.Za co to je??" ,,Za všecko cos pro mě udělala." Já ho obejmu.Po snídani jde Tom s Billem nakupovat.Já jdu za holkama a vše jim řeknu. ,,Holky víte jak sem šla včera večer s Tomem??" ,,No víme.Ty si s ním zase ,to´??" ptá se Lucka. ,,Jo." řeknu tiše. ,,Si blbá nebo co?" řve po mě Verča. ,,Seš nejmladší a už si se 2x vyspala s Tomem??!!!" ,,No a??Já nemůžu za to,že vy dvě se ještě s nikým nic neměly." ,,Já už jo." ozve se Lucka. ,,Co prosím?" ,,Včera s Bilem." ,,Supr." řeknu. ,,Spiknutí.Fajn." řekne Verča,urazí se a odejde. ,,Zavidí nebo co!!" ptá se Lucka. ,,Nevím,je mi to jedno." ,,Hele kluci se vrátili." ,,Sem zvědavá co si koupili. Jdu jim pomoct s taškama,protože toho mají fakt hodně. ,,Achoj holki." pozdraví nás oba najednou a daj nám pusu na přivítanou.Když vše uklidíme,já a Tom jdeme do kuchyně. ,,Tome??Já se rozhodla že......" nedokončím větu,protože mě přeruší. ,,Jak ses rozhodla??Že si mě nevemeš??Nebo se se mnou rozcházíš??Už ti nejsem dobrej??" dořekne a odchází nasraný.Okamžitě utíkám za Billem. ,,Billíku,bráško." volám přes celý barák. ,,Tady sem.Co potřebuješ??" ,,Tom je na mě naštvaný.Včera jsem s ním zase spala....." ,,Co??To mi děláš naschvál??" ,,Nech mě domluvit.A dneska když jste byli pryč,mě napadlo,že bych mpha zhubnout,tak sem mu to chtěla říct a on hned:Jak ses rozhodla??Že si mě nevemeš?Nebo se se mnou rozcházíš?Už ti nejsem dobrej??To mi řek a odešel.Bille já ho nechcu ztratit." řeknu a zas se rozbulím. ,,Nebreč.Musíš mu to nejak vysvětlit.Běž za ním a řekni mu to." ,,Tak dík.Ty mi dycky poradíš." dořeknu a odejdu za Tomem.Nemužu ho nikde najít,tak mu zavolám,ale nezvedá to. ,,Ty hajzle." řeknu si.No tak se jdu projít do města.Vrátím se pozdě večer,takže si myslím,že Tom už bude doma.Vlezu k němu do pokoje a co tam nevidím. ,,Tome??" řeknu a je mi do breku,protože můj kluk si to tam rozdává s nějakou čuchtou. ,,Proč mi to děláš??" řeknu a běžím za Billem.Je sice kolem půlnoci,ale mě je to jedno.Tom běží za mnou. ,,kiki....já nechtěl." řve. ,,Nech mě bejt.Tos fakt neměl." Vletím do Billova pokoje a zamknu dveře.Začnu brečet ještě více a svalím se k zemi.Billa to probudí. ,,Co se stalo??"
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...........

In studio

26. dubna 2007 v 8:37 | kykolka
Super video,jsou kluci ve studiu a nej je,jak asi v osmé minutě dvojčata hrajou na piáno.

video

26. dubna 2007 v 8:35 | kykolka
Úplně super video!!!Bill jakoby sváděl Gustu!!Tom se tam vykecává do kamery a Bill??Kouká svůdnýma očima!!

Twins-fotomontáž

26. dubna 2007 v 8:33 | kykolka

TH-fotky

26. dubna 2007 v 8:33 | kykolka

Tomíshek

26. dubna 2007 v 8:30 | kykolka
Mox krásný fotešky.

Billík-1 foto

26. dubna 2007 v 8:28 | kykolka
Takl lidi,jsem tu,asi po třech týdnech sem něco zase házím.Tolik se toho událo co??Koncík,David Jost prej od TH odešel....humus mno.

Pořadí písniček

6. dubna 2007 v 15:50 | Kik@
No tak teda nevim jestli je to pravda ale tady je pořadí pisniček!
 1. Ubers ende der welt
 2. Reden(my pozn.:uplně skvělá písnička)
 3. Ich brech aus
 4. Spring nicht
 5. Der letzte tag
 6. Wo sind eure hande
 7. Durch den monsun
 8. Wir sterben niemals aus
 9. Stich in gluck
 10. Schrei
 11. Vergessene kinder
 12. Leb die sekunde (my pozn.:o tom ani nevim že to hrali ty jo)
 13. Heilig
 14. Totgeliebt
 15. In die nacht
 16. Rette mich
 17. An deiner seite
No tak nám kluci zahrajou stejný počet songu jako je na DVD Schrei-live co???Chybi tam ale jedna pisnička a to sice Nach dir kommt nichts!Divné ne??Ale šak nám to neva,hlavně že je ufidímeeeee!!Už zítra tak nezapomeňte.(Kdo by taky zapoměl co??)

No tak lidi....

6. dubna 2007 v 15:43 | kykolka
....už se nám to blíží ty jo.Zhruba za 1 den 2hodiny a 20 minut nám začne konzík v Ostravě.Bože už se nemůžu dočkat.Dolíhá to na mě.Dneska ráno sem byla vzhůru už v pět ráno a nemohla sem dospat.Sem zvědavá v kolik stanu zítra!!!Tak hlavně ať si to tam užijem že jo holky(možná i kluci,to fakt nevim)!!Tak papapa lásenky,upe se na tebe těším Tomíku:-*

Brácha nebo ne??(6.část)

5. dubna 2007 v 14:19 | kykolka
,,Já to přiznávám,ale nešlo se tomu ubránit.On má v sobě nějaký kouzlo co Tom nemá." ,,Ježiš marja.A to se s ním musíš hned vyspat??No máš štěstí že s ní už Lucka nechodí." zprdne mě Kača.
ZA 3 TÝDNY
,,Tom eště nic netuší??" zeptá se mě Verča. ,,Ne a ani nesmí.Zabil by mě a Billa taky." ,,A Bill??" ,,Normálně se spolu bavíme co asi." ,,No to je ale......" ,,Ahoj" pozdraví Tom když za náma dorazí do parku. ,,Ahojky." řeknu a dám mu pusu. ,,Kam pudem??" zeptám se. ,,Na zmrzku??" ,,Jo....nadělal si mi chutě." ,,Tak já nebudu rušit,pudu domů." ozve se Verča. ,,Tak jo.Čau,pak se uvidíme jo??" rozloučím se s Verčou a pak se věnuju Tomovi. ,Nemůžu mu do nekonečna lhát.´ říkám si v duchu.Ale stejně sem mu to neřekla. ,,Tome??" zeptám se po chvili. ,,Jo??" ,,Co kdybych ti zahla??" ,,Proč se na to ptáš??Tys mi snad zahla??Nebo chceš???" ,,Ne to ne,jen se ptám,co by pak bylo s náma." ,,No tak to podle toho s kým bys mi zahla." ,,Třeba s Billem??" ,,Proč se tak vyptáváš?" ,,Zajímá mě to." ,,S Billem??" ,,No." ,,Nikdy bych mu t neodpustil." ,Panebože.Nikdy se to nesmí dozvědět.´ řeknu si v duchu. ,,Poď změnit téma,todle je hrozný." ,,Tak něco navrhni,vůbec nevím o čem se chceš bavit." ,,Co je ti." ,,Nic." odseknu. ,,Nebuď drzá,já sem s tebou husy nepásl." ,,Hahaha,fakt vtipné." ,,N co?" ,,Tome a co kdybych ti teď řekla......" ,,......tys spala s Billem??" ,,No....takhle se to říct nedá." ,,Na té chatě viď??Já to ěděl" ,,Nespala sem s ním.Jen....bylo to nedávno...všichni ste byli na zahradě a já s BIllem byla v obýváku....a nějak sme si neodolali a líbali se....ale hned sme přestali....byla to blbost,ale Bill za to nemůže." ,,Myslíš to vážně??Že si s ním nespala??" ,,Přísahám." ,,Dobře,věřím ti a to líbání nech plavat.I když,u Billa je to dost neobvyklý." ,,No to jo.I já se divila." ,,Hele nechceš mi to tu odvyprávět všechno??Dopodrobna??" ,,Tak jo už sem ticho."
O 3 MĚSÍCE POZDĚJI
,,Kiko máš dopis!!" řekne mi mamka. ,,Jo díky." Otevřu ho,přečtu si to a zděsím se. ,,Mami??Já...nejsem tvoje dcera??" Mamka se zarazí a pak řekne. ,,Kdes na to přišla." ,,Tady v tom dopise se to píše." ,,Kdo ti to napsal??" ,,Nevím,je to anonym." ,,Pane bože." ,,Tak odpověz." ,,Seš adoptovaná.Tvoje pravá matka je Simone Kaulitzová." ,,CO???" ,,Jo,nediv se,já vím že je slavnej a tebe to překvapilo...ale.." ,,Mami zadrž......já....chodím s ním." ,,Ajej.A už ste spolu..." ,,....spali??Jo.A horší je že i s Billem." ,,Pan na nebi." ,,Jdu mu to vyklopit.Hned teď." ,,Ale šetrně." ,,Jo neboj.Mám tě ráda." dořeknu a utíkám za Tomem a Billem.Jen tam doběhnu,letím za Billem. ,,Bille??Průser." ,,Co je??Tom se to dozvěděl??" ,,Ne a ani nesmí.Je tu něco horšího." ,,Co může být horšího??" ,,Ahoj lásko." ,,Už nejsem." ,,Jakto??" ,,Přečti si to." Strčím Tomovi dopis do ruky a on čte.Jen dočte,zděsí se a řekne. ,,Ty tomu věříš??" ,,Mamka mi to potvrdila." ,,Co ti potvrdila??" zeptá se Bill. ,,Bože.Já spal s vlastní sestrou." ,,Co to??Nejsi nemocný??" ,,Ne není.Jdem schválně za mámou." prohlásím a šinu si to za paní Kaulitzovou. ,,Ahoj Kiki." pozdraví mě. ,,Dobrý den.Můžu mít dotaz??" ,,Jistě." ,,Je Tom můj brácha nebo ne." Simone se v obličeji zarazí. ,,Co to povídáš??" ,,Je to můj brácha nebo ne." ,,Kdo ti to řekl??" ,,Přišel mi dopis a tam je to černé na bílým a moje mamka-no teda nevlastní-mi to potvrdila." ,,Jo je to tvůj brácha.Bill tímpádem taky." ,,Mami??" ozve se Bill. ,,Celých 17 let si nám lhala.Tajilas to." ,,Bylo to pro vás takhle lepší." ,,A teď to není o moc růžovější." ,,Proč ne??" zeptá se Simone Toma. ,,Je to intimní záležitost." ,,Měli ste spolu sex??" ,,Jo to měli." ,,No tak to je pěkné.!"
O PŮL HODINY POZDĚJI
,,Tome??" ,,Ano??" ,,Bude lepší když se už neuvidíme.Jsem do tebe zamilovaná až po uši a ty seš můj brácha." ,,No asi máš pravdu.Bude to tak lepší pro oba." ,,Tak papa." ,,Počkej.Můžu dostat ještě pusu??Budeš mi totiž strašně chybět." ,,Tak jo." dořeknu,přiblížím se k němu a políbím ho.Už se nechcu dál líbat,ale Tom chtěl. ,Když je to naposled´ řeknu si v duchu a nechám se.
PO PĚTI MINUTÁCH
,,Už stačí." řeknu. ,,Radši se tím nikde nechlub." ,,No to ne,i když každý by mi asi záviděl že mám tak krásnou sestru." ,,Díky za kompliment.Ahoj lásko." dořeknu a odcházím.
Pak sem ho už nikdy v životě neviděla a myslím si,že ten odchod,byl to nejlepší co sem mohla v životě udělat.Nikomu kromě svých kámošek sem to nikomu neřekla a to že sem spala s Billem se Tom taky nikdy nedozvěděl.
KONEC

Konečne

4. dubna 2007 v 10:06 | kykolka |  O mě,o blogu a moje kraviny k tomu
No konečně se mi do soutěže přihlásila prvni osoba!!Lucinko fakt díky!!A vy se hlašte dále ať mi ta první soutěž vyjde!!
Jo a ke koncertu v Praze,jesatli ste četli to co sem tu dsala z těch novinek.cz tak je to pěkný humus,oni si s tím určitě poradili,ale to nemůžem posoudit,páč sme tam nebyli,no někteří jo,ti co byli v Praglu na koncíku,my co jde do Ostravy si to užijem naplno a ukážem jim co sme zač!!!Tak zatím papa a zkusím zjistit pořadí písniček
Jo a prej ze starýho alba přidali DLT,DDM,Rette mich a Schrei!!!

A další špína na ně

4. dubna 2007 v 9:49 | Kik@
Zase na ně něco vytahují,dyť to vůbec není pravda,zpíévají nádherně!!Todle je z novinky.cz

Utrpení mladého Kaulitze je klíčem úspěchu Tokio Hotel

Zvětšit obrázek Tokio Hotel: Zimmer 483
foto: Universal
Německá teenagerská skupina Tokio Hotel přišla s albem Zimmer 483. Je svědectvím o depresích mládí a o inspiraci v oblasti nu-metalu a grunge.
6.3. 2007 13:03
"Zabíjí mě to, supi krouží nad naším revírem..." zpívají Tokio Hotel v písničce Totgeliebt a na třetím tracku Spring nicht zase zpracovali téma sebevraždy skokem ze střechy: "Nenech mě ve štychu, neskákej!" (v němčině se to i pěkně rýmuje: Stich - spring nicht). V depresích se utápí téměř celá deska, všude narazíte na "věčnost", "smrt", "nesmrtelnou lásku" a podobné pojmy. Kdyby tam občas nešoupli nějaké to "scheissegal" (to znamená, že něco máte "na háku"), člověk by měl pocit, že jde o básničky z 19. století.
Většina kritiků skupině předhazuje lacinost a vypočítavost. To se těžko posuzuje. Je možné, že Bill Kaulitz a jeho parta to prostě "myslí upřímně". Jsou to jen normální teenageři a podle jejich autenticky amatérských textů o "útěku někam" a nešťastných láskách lze věřit, že si je píšou sami. Právě z toho asi pramení jejich obrovská popularita v Německu. Tyto písničky mají pro posluchače do 18 let velký psychologický "očistný" význam. Někdo, kdo patří do jejich světa, mladým sděluje naivní moudra o lásce a o tom, že nemají skákat ze střechy, a možná že tím už zachránil nejeden teenagerský život.
Na druhou stranu nelze nevidět, že Tokio Hotel je především dokonalý komerční produkt. Producenti určují, jak mají chlapci vypadat a jak se chovat na veřejnosti a první, co na vás vykoukne při otevření CD, je reklama na trička a mikiny.
Tokio Hotel jistě není výjimečná skupina ani ve zpěvu, ani po instrumentální stránce. Snaží se po svém napodobovat grunge a metal a občas jim to docela vychází. Pokud vám ale někdo bude tvrdit, že jsou horší než dnešní americké nu-metalové skupiny, tak tomu nevěřte. Je to všechno stejné.
Tokio Hotel: Zimmer 483, Universal 2007
Stanislav Dvořák, Novinky

Humuuuuuus

4. dubna 2007 v 9:46 | Kik@
Tak lidi todle mi neska přišlo na mail!Si to přečtěte,prej ten koncík v Praze stál za prd,ale my co dem do Ostravy tak nás to stejně neodradí.Tak čtěte lásenky!!Je to ze www.novinky.cz

Tokio Hotel zvládli atmosféru, koncert méně

Německá rocková senzace posledních dvou let, Tokio Hotel, přijela v úterý k prvnímu regulérnímu koncertu do České republiky. Přivezla čerstvé druhé album Zimmer 483, hity z debutu Schrei (2005), statut miláčků středoevropských školaček a hádanku, zda se zpěvákovi Billu Kaulitzovi podaří v dohledné době dosíci aktuální podoby Michaela Jacksona, k níž nápadně kráčí.
4.4. 2007 07:11
PRAHA - Tokio Hotel jsou lepší na deskách než na koncertě. Skladbám nelze upřít solidní aranže a charakteristické melodické klenutí, nicméně v Praze se muzikanti trápili. Jako by byli hozeni do vody a učili se plavat. Za neutuchajícím pištěním mladých divaček zápolil Kaulitz s intonací, koncertní zvuk byl plochý a nenápaditý.
V takové atmosféře se ukázalo, že písně německých mládenců jsou poměrně stereotypní, bez ohledu na to, která ze dvou desek je přinesla. Lze to sice svést na charakteristický rukopis, jenže melodické linky některých skladeb jsou si vcelku podobné. Nebylo tedy od věci, když v přídavku kapela zahrála akusticky. Koncert to zpestřilo a vehnalo do triumfálního finále, které bylo dané popularitou formace, nikoli kvalitou.
Přitom to v hale vypadalo, jako by přijeli Beatles. Mladé publikum Němcům velkoryse odpustilo hodinové čekání na začátek, ryčelo při každém Kaulitzově kroku kamkoli, různé podoby plyšových cetek pohazovalo do jeho okolí, a když ho jeden z plyšáků zasáhl do místa, kde by teoreticky mělo být přirození, v hale to bolestivě zašumělo. Kaulitz naoplátku komunikoval v němčině a vůbec mu nevadilo, že mu rozuměla jen hrstka přítomných, neboť v Česku se prostě mluví jinak.
Hala byla překvapivě zaplněná jen zpola. Nakonec se to ale ukázalo jako klad. Kdyby byla plná, Tokio Hotel by v tom hluku nebyli slyšet.
Jaroslav Špulák, Právo

Katapult

3. dubna 2007 v 19:06 | kykolka
...to má na židli:-D

Tom s fans

3. dubna 2007 v 19:01 | kykolka
co to cígo?

Tomík foto mixík

3. dubna 2007 v 18:58 | kykolka


Tomíš,ty máš ale ránu

3. dubna 2007 v 17:33 | kykolka
Luci plomiň že kopíruju!!!