TOP 10 na červenec

SONPísničku- přihlaš se =)
KOMENTÁŘE OD SB PIŠTE JE JEN SEM!!!!!

REKLAMY POKUD TO BUDE JINDE, BUDU SE ZLOBIT!


Květen 2007

Bill-mix

31. května 2007 v 20:55 | kykolka
vidíte tomíka tam za Billem??A Bill se tu klášně kouká

Fotomontáž

31. května 2007 v 20:52 | kykolka

Hraje pinec

31. května 2007 v 20:51 | kykolka

Jééjda

31. května 2007 v 20:50 | kykolka
co k tomu dodat??

S nějakým klukem a objímá ho

31. května 2007 v 20:49 | kykolka

s nějakou dívčinou!

31. května 2007 v 20:48 | kykolka

Vyjukaný Bill

31. května 2007 v 20:46 | kykolka
určitě vidí nějakou šklebonu!!!

Billí s manga look

31. května 2007 v 20:45 | kykolka

Ksichtík

31. května 2007 v 20:43 | kykolka

Bill!!!!

31. května 2007 v 20:41 | kykolka

Koncert v Ostravě

18. května 2007 v 19:27 | kykolka
Ajoj lidi!!No ani nevím jestli sem tu dávala neco o Ostravském konzíku.Určo nee,tak to ted,měsíc po akci napravuju!!
Ráno už o půl sedmé se probudím,nemůžu dospat.Jdu si umýt hlavu,celý den se připravuju.
Vyjeli sme až kolem půl čtvrté,ale na to že tak pozdě,místa byly superní.
Holky ke mě dorazili kolem 14:00!Hodinu sme čekaly na tatku než sundá lešení(hlavně že slíbil že o půl třetí vyjedem)!!!Dojeli sme a Luci hned ,,to už sme tu??Já se bojím" samozřejmě buchec!!Kdyby sme dorazily o něco později,no prd bysme viděly!Za náma řada jak prase,no tak volám kámošce,ta mě skoro vůbec neslyšela!
Dycky jak se měla řada posunout,fansky před náma řvaly,Lucka mě samo cplala upe dopředu,takže sme tam byly dřívě než Verča a Lucka2 !!
Hned jak nás pustili dovnitř,utikaly sme s Luckou do haly,stály sme sice za tou zábranou,ale jinač místa fakt skvělý!!(mimochod.nahrávala sem to na Mp3,ale hovno šlo slyšet)
Minuty,které se odčitaly do 19:00 byly nekonečné.Ale jak to začalo,všichni řvali!Já teš samo,rno sem pak nemohla mluvit.Ten kdo tam byl,samozřejmě ví o čem je řeč.Jak hráli Reden,mohly se všechny fansky posrat.Já teš,ale na to co se vlastně kvůli tomu songu stalo sem v tu chvili nemyslela.Bylo mi v celkem jedno s kým Tom spal.Pak jak začal mluvit Billíš,vůbec sem mu nerozuměla ale řvala sem na všechno co říkal.Při Spring nicht mu tekla řasenka nebo stíny.(ZDE FOTO)Jo a po Spring nicht se Billíš napil a střikal tu dobrou vodu po fanskách.Mě to dokáplo na 2 palce takže sem ty prsty hned strčila do pusy.
Při Vergessene kinder jak šel Bill dopředu bylo ticho,jen pár lidí tam fakt vyloženě ječelo.Šel dopředu a někdo mu do nohy hodil nějakou svitici žizalu či co!!Na mojí straně to zasyčelo!
Jak hrali In die nacht,jenom maličko lidi zpívalo,jinač bylo tichutko.Dokonce se mi zdálo že sme se s Tomem střetli pohledama.
Jak skončili,koupily sme si s holkama ten plakát s věnováním a podpisama co tam ti němci prodávali.Stál 200 kč,ale je skvělý.
Pak sme šly tam kde měli zaparkované tourbusy a kamiony!Viděli sme i toho zasraného brýlatého bodyguarda který furt biloovi stojí za zadkem.S Verčou sme na něj uplně alergické.Řvali sme tam po těch bodyguardech bitte a prosím i please,bo sme nevěděly jaké jsou narodnosti.Byla upe prča až do té doby co nám ten plešoun řek.
My na něho ,,bude něco nebo ne." a on ,,nic nebude,mají tam děvky." Celý hlopuček co tam byl utichl.A pak sem se ozvala já(To sem ani nevěděla že tak dokážu diskutovat s nima) ,,Ale Bill by to neudělal." plešoun plešatý se jenom usmál a hned se musela připojit se s vým názorem i verča. ,,Ale Tom jo.!" dobré,všichni sme se zasmáli.
Když kolem m ten plešatý prošel tak sem zařvala- ,,nebud labuť!" a on se na mě otočil.Hnedka sem se schovala za Lucku.Pak smích ohrmoný.
Pak sme tam na ně řvali Schwein jäko prase.Pak i sprostší jako třeba Hure (kurv....) a teš doprdele at jdou,že je neubyde,udělat dva tahy fixem a je to.Jo pak sem jim taky říkala at jim za to strhnou honoráře,a holky se ke mě přidávaly!!
No nevím to bde asi tak vše!!Tak pa

Služka2(5.část)

18. května 2007 v 18:32 | kykolka
Oslava se pomalu blíží,tak se jdu připravit.Trvá mi to asi hodku a půl.Pak vylezu z pokoje a jdu dolů po schodech.Všichni tleskají,dokonce i Tom.Usměju se na něj,je rád,protože se taky usměje.Jak mi všichni popřejou,jdu se všema pokecat.Toma si nechám nakonec,náš orzhovor nebude trvat moc dlouho. ,,Ahoj srdíčko" pozdraví mě.Chvili na něj koukám ale pak se neudržím,páč je strašně neodolatelný,a obejmu ho. ,,Je mi to strašně líto.Odpustíš mi??" ,,Jasně že jo.Už to bez tebe nemůžu vydržet a promin mi za ty řeči co sem měla včera." ,,To nic." Všichni nás pozotujou,jak to skončí,zase tleskají. ,,To bylo krásný." řekne Bill a mám na krajíčku. ,,Pojd ke mě." řekne mi a já ho jdu obejmout. ,,Sem rád že ste se usmířili" ,,jo to já taky,ale už mi to nikdy nesmí udělat.Chápeš??" ,,Jasně že chápu.To bych mu musel zase dát přes držku." Já se jen usměju.Pak jdu za Tomem. ,,Kde máš prstýnek??" zeptá se mě. ,,No víš....já si ho sundala,protože sem s tebnou už nechtěla nic mít společného.Ale mám ho tady v kapse." ,,No tak si ho nasad.Teda jestli si mě ještě pořád chceš vzít." ,,Jasně že chcu." Když s ním domluvím,jdu za holkama. ,,Tak co??Budeš si ho ještě po tom vše chtít vzít??" zeptá se Lucka. ,,Jasně.Miluju ho." ,,i po tom co ti proved??" ozve se Verča. ,,Jo.Já mu to odpustila!No a co vy??Cop Bill a Richie??" ,,No u mě nic nového.Co ty Verčo??" ,,U mě taky nic." Je hodně pozdě a tak jdem spát.Já samozřejmě k Tomovi,Lucka k Biloovi a Verča k Richiemu.Jdu se nejprve osprchovat.Jak vlezu do koupelny od Toma,chcu jít do sprchovacího koutu,jenže tam je zrovna Tomík. ,,Ježiš sorry.Já nevěděla že tu si." ,,To sem se tě lek.No neva,nechceš se jít sprchovat se mnou??" zeptá se mě a já nejsem proti.Po chvilince si k nemu vlezu a on mě hned začne líbat. ,,Tome brzdi jo??Po tom cos proved nemám nějak potřebu." ,,Tak promin,snad to nebude tak horký.Líbání s tím přece nesouvisí." ,,Ne to ne,ale znám tě,jaký máš pozitivní vztah ke slečnám víš??" ,,Není to jedo??" dořekne a pokračuje.Tentokrát už nejsem proti.Po půl hodce vylezeme z koupelny a jdeme si lehnout.Po chvili na sobě ucitím jeho ruku. ,,Tome,snad sem ti neco ve sprše řekla ne??" ,,No jo,dyt nic nedělám ne??Jen sem tě chyt.Tulím se k tobě." ,,No dobře,říkám ti to dopředu kdyby ses náhodou o něco pokusil." ,,Můžu si s tebou promluvit??" ,,Ted??V tuhle hodinu??" ,,Jo ted." ,,Tak mluv." ,,Musíme s Billem odjet na pár dní města.Máme nějaký vyřizování." ,,A proč mi to říkáš??" ,,jen tak,kdybys měla strach." ,,Fajn a kam jedete??" ,,Asi až do Mnichova." ,,Co??Dyt to je na druhém konci Německa.Co já si tu bez vás počnu??" ,,To nevím ale budem si volat a psát každej den." ,,Tak jo.Ale já myslela že strávíme celý zbytek prázdnin spolu.Zbývá už jen týden." ,,No a??Sou pak i další dny ne??" ,,To jo ale já budu mít škou a taky se budu stěhovat zpátky k rodičům." ,,Tak to je v řiti." ,,No to je,ale mě to neva." ,,Fakt ti to neva srdíčko??" ,,No trochu jo,ale vsákne se to." ,,ak jo." řekne nadšeně a obejmě mě.Pak jdem teda spát.
RÁNO
Probudím se asi kolem 7:00.Tom už je vzhůru,už je připravený,protože jedou do toho Mnichova.

Služka2(4.část)

18. května 2007 v 18:04 | kykolka
,,Tom mě podved a já ho přitom přistihla,Ted je za dveřma a strašně se omluvá že nechtěl." ,,Tak to neměl teda." řekně nasraně Bill a odchází.Vrátí se za 5 minut a řekne. ,,A je to." ,,Díky.Já si pudu lehnout." ,,Papa a dobrou." Jdu po chodbě do pokoje.Jenže koho tam nepotkám.Tomína jak na potvoru. ,,Kiki počkej.Chcu ti to vysvětlit." ,,Tady není co na vysvětlení.Podved si mě a to se prostě nedělá.Podvedla sem tě já někdy??" ,,ne to ne ale chtěla si se se mnou rozejít jak si říkala v kuchyni." ,,J ti chtěla říct že chcu zhubnout a ty provedš tohle.Nemáš mě přerušoivat." řeknu a jdu do pokoje.Stejně dem zítra domů,tak je to fajn.Aspon ho nebudu mít na očícha a on si bude moct dál užívat s tou čůzou.Akorát se mi bude stýskat po Billovi.Hned ráno se s ním rozloučím,hlavně nepoktkat podrazáka.Když dojdu domů,rodiče ani brácha ještě nejsou doma,tak sem ještě sama.Vzpomínám na naše společně krásně chvile.Nejprve se mi vybaví jak sem ho první en kopla do nohy,pak jak sem se s ním porpvé vyspala a jak sme se líbali na koni.Začnu brečet a přemýšlím jestli mu fakt nemám odpustit,ale na druhou stranu mě podved a to není dobrý.Uběhne týden a mě se po něm vůbec nestýská.S Billem se vídám každý den.Tom mi furt posíla omluvné SMSky.Já na něj dlabu.Lucka i Verča mi říkají,at se k němu vrátím.Jednu dobu sem o tom fakt uvažovala,ale pak sem si to hned zatrhla.Budu mít narozky a chcu je slabit u Billa.Pomalu se to blíží a my to dem s holkama den předem nachystat.ON není doma,tak mám štěstí. ,,Tak holky, a jdeme na to." prohlásí Bill a pouští se do výzdob.Nevím proč se tak snaží,bude mi teprve 14,sem ještě ,,malá holčička" a nechápu aní Toma,že o mě tak stojí,když je o 3 roky starší a moh by si najít lepší holku než sem já.
ZA 3 HODINY
Máme to hotové a rozhodly jsme se že ta, přespíme.Hlavně at mě nevidí Tom.jdu do ložnice,je pozdě večer,ale stejně ho tam potkám. ,,Co po mě ještě chceš??" ,,Odpuštění." ,,Nech mě být.Chceš mi zkazit náladu den před narozkama??" ,,Ne to ne.Je mi to strašně líto!!" ,,Měl sis to rozmyslet dřívě.A vůbec,proč o mě tak stojíš??Není mi ještě ani 15,můžeš si najít 100krát lepší holku než sem já." ,,Já jinou nehcci." ,,A co já s tím že ty nechceš nebo chceš??Já nejsem hračka Tome." ,,To já vím.Já tě mám strašně rád." dořekne a políbí mě.Já se nechám a ještě přitom já husa zavřu oči. ,,Nech toho!Proč to děláš??" ,,Mám tě rád!" řekne a odejde.Jdu teš na pokoj.
RÁNO V 10:00
Probudím se a upe šílím. ,,Bože to už je tolik hodin????" řeknu si a bežím dolů do kuchyně.Ostatní taky teprve snídají.Včetně Toma. ,,Vemu si jen jogurt a pudu." ,,Kvůli mě nemusíš snídat někde jinde." řekne mi Tom. ,,Tak fajn" Nikde není volná židle.No vlastně je,ale vedle Tomína.Moc se mi tam sedět nechce,ale zkusím to vedlě NĚJ vydržet.Po snídani jdem s Billem do sauny. ,,Segra??Co ty a Tom??" ,,Co jako??" ,,No jenom že sis cvedle něj ráno sedla a sem tam ste po sobě hodili očko." ,,To bylo vražedné očko.Už o něm nemluv." ,,Ještě jedna otázka." ,,No??" ,,Bude na tvojí oslavě??" ,,Jestli tam bude,tak jeho věc,já se s ním bavit nbudu." skončím debatu a jdu ze sauny.