TOP 10 na červenec

SONPísničku- přihlaš se =)
KOMENTÁŘE OD SB PIŠTE JE JEN SEM!!!!!

REKLAMY POKUD TO BUDE JINDE, BUDU SE ZLOBIT!


Říjen 2007

My video...bez hudby :-D

24. října 2007 v 20:33 | kikuš
Awojky :-*

Pokoušela jsem se o videjko...citím se mizerně,tak jsem tvořila...je to bez hudby...bohužel..

Plsky hlasujte :-*

23. října 2007 v 13:56 | kikuš |  O mě,o blogu a moje kraviny k tomu
Lidišky...do čeho já sem se to připletla...:-D přihlásila jsem se do soutěže o nej dívku měsíce...takže mě prosím podpořte :-* děkuju mockrát
Jsem pod Ninin
Úplně poslední
Děkuju mockrát...:-*

Jj...:-)

22. října 2007 v 14:10 | kikuš
Už to všici určo víte že Tokiáčci maj new klipek :-) skvělej...před chvilou sem ho zkoukla a je podle mě nejlepší:-D
To posudte samiii

Čeští Tokio Hotel?!

22. října 2007 v 14:06 | ninin
Hm...tak nad tímhle bych se teda dlouho zamýšlela než bych usoudila že TOTO jsou čeští TH :-D když sem si to pouštěla...vypukla sem smíchy...ale tímto samo nechcu urazit fandy této grupky. :-D


Tak to skoukněte sami :-D

S pozdravem Kikuš...:-D

Aktualizovaný dotazník Tomíše...

16. října 2007 v 20:46 | Kik@
Jméno: Tom
Přezdívka: Žádnou konkrétní nemám,ale někdy mi říkají Bůh sexu(Sexgott) ;)
Datum narození/místo: 01.09.89/Leipzig
Bratři a sestry: Dvojče Bill
Dům: v Loitsche
Znamení: Panna
Výška: 1,80 cm
Brava očí/vlasů: hnědá, tmavě blond
Zájmy: jenom muzika
Tetování nebo piercingy: Piercing ve rtu
Oblíbený předmět ve škole: Umění
Nesnášený předmět ve škole: Matematika, fyzika
Aktuální oblíbený interpret: Samy Deluxe
Aktuální oblíbená písnička: Glamoures
Idol nebo vzor: Žádného nemám
První koupené album: Aerosmith
První koncert: Samy Deluxe
Toužím: Setkat se s Olsenkama nebo Angelinou Jolie
Životní slogan: Neřídím se žádným motem ;)

tomův rozhovor :D

16. října 2007 v 20:44 | Kik@
Tom Kaulitz: "Miluju nadbytek rockerského života!"

Sebedůvěrný, oslniví kytarista, chtivý svůdník, Tom je symbolem rock hvězdy v celé své kráse. Skrz dobrodružství Tokio Hotel, tento mladý umělec ve svém vzrušujícím životě doslova rozkvétá a uskutečnuje své veliké sny.

==>O jaké letní dovolené uvažuješ?

Tom : Ihned přemýšlím o vzdáleném ostrově, překrásné pláži, tyrkysové vodě, kde si dlouho zdřímnu.... To je dost atraktivní program.

==>Takže pravděpodobně flirtující léto?

Tom : Tak daleko, kam až sahá moje paměť si nemůžu vzpomenout na léto bez chození s jednou nebo několika kočkama! (směje se) S Billem jsme trávili naše prázdniny na nějakých obrovských turistických místech, například na španělských pobřežích. Tam bývá hodně půvabných mladých žen, na těchto místech nebývá složité někoho svést...(mrká)

==>Mohl bys mít poslední letní lásku ještě po prázdninách?

Tom : Podle mě je léto stvořeno pro zábavu a bere všechno bezstarostně - především lásku! V horké atmosféře, daleko od domova, relaxujeme, otevíráme se ostatním, cítíme se volní, protože víme, že na konci prázdnin každý z nás se vrátí domů. A tak nevěřím, že letní lásky vydrží. V každém případě se mi to ještě nikdy nestalo.

==>Věříš v přátelství kluka a holky?

Tom : Teoreticky nic nezabrání holce a klukovi mít pouze přátelský vztah. Ale uznávám, že tento druh vztahu se dá lehce zničit... Obvykle se jeden ze dvou kamarádů do toho druhého zamiluje a doufá, že se jejich přátelství přemění v milostný příběh. To je to, proč kamarádství kluka a holky je vždy pochybný.

==>Utěšoval jsi někdy dobrou kámošku, zá účelem svést ji?

Tom : Ne, nikdy! V žádném případě, nikdy jsem tohle neměl v úpmyslu.. Nenávidím manipulanty, o to víc, když je to kámoška v krizi.

==>Mohl bys odpustit zradu?

Tom : To záleží na tom, kdo by mě zradil... myslím si, že jsem schopný odpustit třem lidem, které mám nejvíc rád: Billovi - mému bráchovi, Simone - mé mámě a Andreasovi - mému nej kámošovi. S ostatními nemám žádné slitování a nemám důvod jim dávat druhou šanci.

==>Jsi pak zlý?

Tom : Jasně! Vždy se mstím, když si myslím že musím...

==>Můžeš uvést nějaký příklad?

Tom : Na junior High, jsem si musel víc než jednou s nějakejma týpkama něco vyřizovat. Byl jsem velmi nezkrotný student, vždy pro každou špatnost... Nějakým studentům nedělalo problém nabonzovat mě naší učitelce. Mstil jsem se jim za to.. Nemám rád udavače!

==>Do jakého druhuprůserůjsi byl zapletený?

Tom : Oh, nic tak významnýho.. Byl jsem jenom nezkrotný student, ne zločinec. Udělal jsem několik malých hloupostí, abych provokoval učitele, například: nalití inkoustu na učitelské židle, natření lepidla na kliky od dveří nebo kreslení graffáčů na stoly...

==>Co tě dokáže ranit?

Tom : Obvykle snáším dost dobře kritiku, kromě toho, když se vypráví za mými zády. Dávám přednost této kritice přímo přede mnou. Nemyslím si, že jsem obzvlášť citlivý. Potřebuju hromadu kritiky, aby mě dokázala zranit. Ale Bill je na tohle expert. (směje se) Protože ví, kde mám slabiny, ví co říct, aby mě zranil a vyvedl mě z níry...

==>Jaká situace tě opravdurozdráždí?

Tom : Neustojím, když mě někdo přerušuje během diskuze, aniž bych se já sám vyjádřil. Když například: mluvíme o nějakých věcech ohledně Tokio Hotel, když v tom jeden z nás odejde z místnosti ještě před koncem diskuze, často se naštvu a jsem podrážděný! (směje se)

==>Jakou osobní vadu někoho ze skupiny nesneseš?

Tom : Energie Georga mě opravdu vyšiluje! Jemu je lenošno i mluvit! (směje se) Je pravda, že já rád vstávám velmi pozdě... ale Georg, ten je vždy jak kdyby přezimoval! Kdekoliv jsme, dokonce ikdyž je tam hodně práce a objevů, Georg dává přednost spánku...

==>Jaká je tvoje největší přednost?

Tom : Myslím, že má sebedůvěra. Ta mě nechává dělat pokroky v mém životě bez pokládání si ticíce otázek. To je taky uklidňující pro ostatní. Přichází denně do styku s tentýž jistým hochem co je v pohodě... To je to, proč se mě moje rodina a kámoši neváhají zeptat na své problémy. Rád hraji roli odborného poradce (směje se)

==>Jsi spokojený s úspěchem?
Tom : Jakmile proběhly první hodiny trochu nenervujícího veřejného života, rychle jsem našel svůj cíl. Kontakt s davem uzavírá apojení s fanoušky, vztah s novináři... prostě nějaké vzrušující chvilky. Miluji vzrušení, stres a veškerý nadbytek života rockové hvězdy!

==>Jaké další profese by sis mohl vybrat?
Tom : Hudba je mou největší vášní, můj veliký dětský sen... V současnosti mám v těch nejlepších podmínkách možnost tento sen zrealizovat. Vstávám s muzikou a taky s ní chodím spát, hraju před obrovským publikem všude po Evropě. Momentálně si nedokážu představit něco jiného...

==>Máš hvězdné rozmary?
Tom : Ne, není to můj styl, ani styl Billa, Gustava & Georga. Žádný z nás nemá zvláštní nároky. Nějaké limonády, křupky a pizzy na stole, tohle je vše co nás uspokojí. Nechali jsme tyto výstřední rozmary a limuzíny pro americké hvězdy!

==>Jaká je tvá představa o relaxaci?
Tom : Chci si představit sám sebe se svou rodinou a kámoši, ležení na trávníku v městském parku, popíjení piva, koukání na nebe... prostě takto. Nepotřebuji mnoho abych byl šťatsný: kámoši, kousek přírody, něco k pití a to je vše

Mno...kdo jinej...:-)

16. října 2007 v 20:41 | ninin
Slaďunkejjjj :-* :-* :-*
To ,,slaďunkej :-* :-* :-*" patří k tý drhý fotce..na tý první mi tam nepřipadá sladkej...ju??Jenom pro vysvětlení :-D

Tomíš :-*

16. října 2007 v 20:33 | ninin

Vladko :-D

1. října 2007 v 16:59 | ninin
Hej tak na to se koukněte...se poserete smíchy...
On se tam normálně dusí :-D