TOP 10 na červenec

SONPísničku- přihlaš se =)
KOMENTÁŘE OD SB PIŠTE JE JEN SEM!!!!!

REKLAMY POKUD TO BUDE JINDE, BUDU SE ZLOBIT!


Září 2009

Zase se ozývám :)

27. září 2009 v 21:52 | Kikuška |  O mě,o blogu a moje kraviny k tomu
Ahooj :)

Tak se zase hlásím.. pořád není moc času na blog.. byla jsem nemocná, ale konečně se rýma posunula o dům dál =D Zase začnu chodit do školy, kde teď budu muset zabrat.. zítra mám taneční, takže zase asi nic.. možná dopoledne.. uvidím jak to bude vycházet.. v sobotu jsem byla s Veruš v Šenově na cvičáku, Veruš dělala s Daisy zkoušky ZOP. Udělaly je na 97 bodů ze 100.. takže na výbornou :-* Dnes jsem byla ráno nakupovat... sháněla jsem něco do tanečních.. nakonec jsem si koupila kalhoty.. no a odpoledne jsem byla venku, umývaly jsme s mamkou auta(její i taťkovo).. od taťky jsme myly aspoň na 4x.. má tmavě modrou barvu a šlo vidět, kde sme vynechaly.. :D No a nakonec chtěla mamka taťkovi schovat auto do garáže, ale nešlo jí nastartovat.. tak přiběhla za taťkou a ten to konstatoval na vybitou baterku.. no tak začla operace :D Mamka přistavla auto blíž k taťkovému a on vytáhl ty kable na dobíjení přes tu mamčinou baterku no a čekalo se.. a podařilo se.. ,,Hurá lemra" sem to oslovila :D No a pak jsme si šly s mamkou koupit do obchodu něco sladkého, bo sme dostaly na něco chuť :D A pak jsem blbla s pejskama.. Kdybyste viděli tu moji Elinu =D Ona je prostě pro každou srandu :D No a večer jsme byli u babičky, bo sme zase dostali na něco chuť a babička peče dorty a zákusky na zakázku.. takže měla ještě zbytek zákusků..

Takže docela nabitý den.. Zítra večer se zase ozvu.. až po tanečních, jestli se dožiju :D

Mějte se zlatíčka.. paa Kikuška :)

Abyste věděli, co se mnou je...

18. září 2009 v 8:35 | Kikuška |  O mě,o blogu a moje kraviny k tomu
Ahoj lidi..

po dlouhé době nějaký článek.. Jsem nemocná.. rýma jak prase, bolest v krku.. prostě nic příjemného..

Můj týdenní program je strašně nabitý.. školu mám většinou až do 14:15 a domů jezdím až kolem 16:00, takže jistě pochopíte, že jak přijdu domů, musím se učit, nebo jsem s pejskama, protože na ně taky nějak moc extra času nemám.. a mezi náma.. Baruška s ELiškou jsou pro mě důležitější než blog..

SB, hlavně si mě nemažte, doufám, že se jednou vrátím, ale hned tak to nebude..

Tak se mějte.. Paa Kikuška

Není čas..

6. září 2009 v 20:30 | Kikuška |  O mě,o blogu a moje kraviny k tomu
Ahoj všem,

jak se máte? No já oukej, akorát že ve škole už to začíná být fofr.. příští týden už máme písemku, recitace dvou básniček a zkoušení.. Prostě se blogu teď věnovat nebudu..

Takže POZASTAVUJU!!!!

Škola =)

2. září 2009 v 18:52 | Kikuška |  O mě,o blogu a moje kraviny k tomu
Ahooj,


tak už to nám školákům začlo. Všude kolem sebe slyším: ,,Blbá škola," ,,Já se netěším," a podobné poznámky.. já se do školy doceka těšila a nemůžu si stěžovat =) Sice mi teď přibyly 3 předměty, ale to se zvládne ;) Dneska jsem se dozvěděla, že druhákům se naskytne možnost jet na 3 měsíční praxi do Švýcarska, Německa nebo Řecka a větší šanci mají ti, co byli na praxi i v prváku, takže doufááám :D

Tak se mějte bobani ;) Paa Kikuš